O firme


Kto sme?

  Firma Jozef Kováč - H+H TRANS bola založená v roku 1992 spolu s firmou JOVI & H+H s.r.o. a JoviTrade s.r.o. sa zaoberáme medzinárodnou dopravou a zasielateľstvom. Sídlo firmy je v Imeli, okres Komárno.

  V súčasnosti pracujeme s 17 kamiónmi VOLVO FH 500 so Schmitz tautliner muldovými návesmi, s nasledovnými parametrami: dĺžka – 13,6 m, vnútorná výška 2,78 m, nosná hmotnosť 24 ton.

  Našim cieľom je výmena kamiónov každé 3 roky a rozširovanie vozového parku novými kamiónmi. Aj z tohto dôvodu sú všetky naše kamióny nové a vybavené najmodernejšími motormi typu EURO 6. V posledných rokoch sme sa špecializovali najmä na prepravy z Maďarska a Slovenska do krajín Beneluxu Nemecka a späť. Máme však skúsenosti aj na trhu Francúzska a sme schopní realizovať prepravy tiež do iných štátov EÚ.
  Na každom kamióne pracujeme s dvoma šoférmi čo nám umožňuje v značnej miere skrátiť dobu prepravy. Naši vodiči sú skúsení, spoľahliví a presní vo vykonávaní svojej práce. Viacerí z nich sú u nás zamestnaní už viac ako 5-10 rokov. Pri rozširovaní vozového parku si nových vodičov školíme taktiež sami.
  CMR poistenie vo výške 265 552 EUR na každý kamión máme uzatvorené v poisťovni Allianz. Vo vlastnom záujme ako aj v záujme našich klientov však disponujeme aj dodatočnými poisteniami. Našim cieľom je bezpečná, spoľahlivá a dlhodobá spolupráca založená na vzájomnej dôvere, ktorá vedie k spokojnosti oboch zúčastnených strán.
  V prípade spolupráce alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Naše 3 firmy Vám ponúkajú nasledovné výhody:

- Skúsení a spoľahliví vodiči
- Krátka doba prepravy – vďaka 2 vodičom na každom aute
- Neustála kontrola priebehu prepravy – každý kamión je vybavený mobilným telefónom, navigačným systémom GPS, VOLVO DYNAFLEET - online monitoring vozidiel
- Spĺňanie bezpečnostných požiadaviek – všetky kamióny sú vybavené kompletnou bezpečnostnou výbavou ( helma, okuliare, vesta a topánky s oceľovou špičkou)
- Viacročné skúsenosti na trhu medzinárodných prepráv
- Vysoká kvalita služieb

Galéria


×

Kontaktujte nás


Kontaktné informácie

Adresa

Vodná č. 806/21,
946 52 Imeľ, Slovakia

Kancelária

Komárňanská č.2B,
947 01 Hurbanovo, Slovakia

jovisped@hhtrans.sk

+421-35-760 47 70-2

+421-903-445 992, +421-902-895 992

Nechajte nám správu